Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Fusha Ali Demit

Rr. Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku,
Albania
52,000€ For Sale
Apartament
  • 567
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 57 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Ali Demi / Te Fusha Ali Demit

📍 Rr. Ali Demi / Rr. Idriz Dollaku

📐 Sip. 57 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  52 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje objekti ekzistues i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte totalisht i restauruar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No
Air Conditioning: Yes