Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Aleksander Moisiu / Kinostudio

Rruga Aleksander Moisiu, Prane ISHP,
Tirane, Tirana 1001, Albania
65,000€ For Sale
Apartament
  • 1130
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 73.7 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. ALEKSANDER MOISIU / KINOSTUDIO
📍 Rr. Aleksander Moisiu / Prane “ISHP”
📐 Sip. 73.7 m2
🧭 Orientim Jug
💶 65.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti te ri polifunksional, prane perfundimit, i cili përfshin 1 kat shërbime, 10 kate banim si dhe 2 kate parkim nëntokësor.
Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhin, Dhome Gjumi dhe Tualet.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐  https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.