Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Abdyl Frasheri / Perball “Vesa Center”

Rr. Abdyl Frasheri / Perball "Vesa Center", Rr. Abdyl Frasheri / Perball "Vesa Center",
Albania
74,900€ For Sale
Apartament
  • 2370
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 53 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Rr. Abdyl Frasheri / Perball “Vesa Center”

📍  Rr. Abdyl Frasheri / Perball “Vesa Center” / BKT

📐 Sip. 53 m2

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  74.900 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje objekti ekzistues, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, Dhome Gjumi,  Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës ne zemer te bllokut, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.