Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center”

Rruga 5 Maji, 5 Maji,
Albania, Albania
51,000€ For Sale
Apartament
  • 1585
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1  NE SHITJE TEK RR. 5 MAJI / Prane CONCORD CENTER

📍   Rr. 5 Maji / Prane Concord Center

📐 Sip. 64 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 51 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, Hipoteke.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem. Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.