Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center “

Rr. 5 Maji, Tirana,
Tirana,Albania, 1001, Albania
72 000 For Sale
Apartament
  • 756
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center “

📍 Rr. 5 Maji / Prane ” Concord center”

📐 Sip.70 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Ne proces Hipotekimi

💶  72 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje objekti te Ri i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes