Loading map...

APARTAMENT 1+1 / NE SHITJE / Rr. 4 DESHMORET / PRANE GJIMNAZIT “PARTIZANI”

Rruga 4 Deshmoret, Gjimnazi Partizani,
Tirane, Tirana 1001, Albania
64,000€ For Sale
Apartament
  • 1017
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 / NE SHITJE / Rr. 4 DESHMORET / PRANE GJIMNAZIT “PARTIZANI”

📍 Rr. 4 Deshmoret | Prane Gjimnazit “Partizani”

📐 Sip. 60 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 64.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi dhe Tualet me dritare.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.