Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. 4 Deshmoret / Prane Gjimnazit “Partizani”

Rruga 4 Deshmoret, Prane "Gjimnazit Partizani",
Tirane, Tirana 1001, Albania
103,000€ For Sale
Apartament
  • 1043
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. 4 Deshmoret | Prane Gjimnazit “Partizani”

📍 Rr. 4 Deshmoret / Prane ”Gjimnazit Partizani”

📐Sip. 78m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 103.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti te mireadministruar me dy ashensor te vitit 2013.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet, Depo dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer dhe Vetrata Aluplast Dopjo Xham teper cilesore.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65

Home Details

No additional information.