Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Kodra e Diellit 2, Kodra e Diellit 2,
Tirane, Albania
69,500€ For Sale
Apartament
  • 684
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 66 m2

🧭 Orientimi Jug

💶  69.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne  katin e 3-te nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon.

Nder zonat me te qeta ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Gjithashtu orientimi i favorshem Jug jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️+355 69 700 14 11
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.