Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Rruga e Zallit, Rezidenca Kodra Diellit2,
Albania
63,000€ For Sale
Apartament
  • 352
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 85.7 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 85.7 m2

-nga te cilat  20.56 m2 jane verande.

🧭 Orientimi Veri-Lindje

💶  63,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine,  1 Dhoma Gjumi , 1 Tualete dhe  Verande (cityview).

Nder zonat me te qeta ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Gjithashtu orientimi i favorshem Veri-Lindje jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.