Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rezidenca “Golden Park 3”

Rruga Bedri Karapici, Golden Park 3,
Tirane, Albania
64,500€ For Sale
Apartament
  • 751
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 74 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “ Golden Park 3 ”

📍  Rruga Bedri Karapici / Rezidenca “Golden Park 3 ”

📐 Sip. 74 m2

🧭 Orientimi Jug-Perendim

💶  64.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje objekt te ri bashkohor ne ndertim e siper , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi ,  Tualet dhe Ballkon i bollshem.

Gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.