Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rezidenca “Golden Park 3”

Rruga Bedri Karapici, Golden Park 3,
Tirane, Albania
59,500€ For Sale
Apartament
  • 1061
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “ Golden Park 3 ”

📍  Rruga Bedri Karapici / Rezidenca “Golden Park 3 ”

📐 Sip. 68 m2

🧭 Orientimi Jug-Lindje

💶  59.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje objekt te ri  ne ndertim e siper me nje cilesi bashkekohore. I organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi ,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.