Loading map...

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | PRANE SHETITORES / HIMARE

Prane Shetitores, Himare, Himare,
Albania, Albania
80,000€ For Sale
Apartament
  • 642
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 54 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | PRANE SHETITORES / HIMARE

📍Prane Shetitores / Himare

📐 Sip. 54 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  80.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor dhe shume mire te administruar, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet me dritare dhe ballkon i bollshem.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire per nje apartament pushimi, gjithashtu mundesi optimale edhe per investim pasi apartamenti ndodhet ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem si dhe shume afer plazhit te Maracit (50 metra).

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.