Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE DHERMI / “SANTORINI RESIDENCE”

Drymades Albania “Santorini” / Prane “Morina Palace”, Drymades Albania “Santorini” / Prane “Morina Palace”,
Albania
246,000€ For Sale
Apartament
  • 474
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 82 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE DHERMI / “SANTORINI RESIDENCE”

📍 Drymades Albania “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 82m2 / Kati 3

🧭 Pamje fantastike nga deti

💶 246,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire nga deti.

Rezidenca Drymades Village “Santorini” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 70m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 55 88 034

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.