Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE DHERMI / PRANE “MORINA PALACE”

Drymades, prane "Morina Palase", Vlorë,
Himare, Albania
205,000€ For Sale
Apartament
  • 74
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 67 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE DHERMI / prane “MORINA PALACE”

📍 Drymades Albania / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 67 m2 / Kati 2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 205,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Kompleksi eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 70m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem dhe hapsira te gjelberuara.

Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.