Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Myslym Shyri / Prane Gjykates se Rrethit

Rruga Myslym Shyri, Prane Gjykates se Rrethit, Tirana,
Tirane, Albania
206,000€ For Sale
Apartament
  • 299
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Myslym Shyri / Prane Gjykates se Rrethit

📍 Rruga Myslym Shyri / Prane Gjykates se Rrethit

📐 75 m2

🧭 Orientimi Jug

💶 206.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 6 banim te nje Objekti me nje cilesi teper te larte dhe ne fazen perfundimtare te ndertimit, 6 hyrje në kat & 2 ashensor modern.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon i bollshem me Fushe-Pamje te lire.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.