Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Sander Prosi, prane “Mozaikut”

rruga Sander Prosi,
Albania
77,000€ For Sale
Apartament
  • 473
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 61 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje |Rr. Sander Prosi , prane “Mozaikut”

📍 Rr. Sander Prosi | “Mozaiku”

📐Sip.61 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 77000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 5 (i fundit) te nje objekti ekzistues .

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer dhe Vetrata Aluplast Dopjo Xham teper cilesore.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

Home Details

No additional information.