Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Ne hyrje te Rruges “Peti”

Rruga Peti, Liqeni i Thate,
Tirane, Tirana 1001, Albania
105,000€ For Sale
Apartament
  • 678
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Liqeni i Thate / Ne hyrje te Rr. “Peti”

📍 Liqeni i Thate / Ne hyrje te Rruges  “Peti”

📐Sip. 63 m2

🧭 Orientim i Favorshem

🚗 Post Parkimi i Paguar per 1 Vit

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 105.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti te mireadministruar.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet, Depo dhe Verande.

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer dhe Vetrata Aluplast Dopjo Xham teper cilesore.

Apartamenti shitet 100 % i sapo arreduar me nje standarte te larte dhe teper cilesor dhe i pa banuar me pare.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65

Home Details

No additional information.