Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake / Te KMY

Laprake, Rruga Pandi Dardha,
Tirane, Albania
46,000€ For Sale
Apartament
  • 316
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Laprake / Te KMY

📍 Rr. Pandi Dardha / Te KMY

📐 Sip.60 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  46 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje pallati te ekzistues te mirembajtur, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Aneks, Dhome Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES