Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Laprake / Rr.Pandi Dardha

Laprake,
Tirane, Albania
45,000€ For Sale
Apartament
  • 359
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Rr. Pandi Dardha

📍 Laprake / Rr.Pandi Dardha

📐 Sip. 63 m2

💶  45.000 Euro

🧭 Orientim  Lindje-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti relativisht te ri i organizuar ne  Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe  2 Ballkone.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES