Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Laprake / Prane Kupoles

Laprake / Prane Kupoles, Laprake / Prane Kupoles,
Albania
55,000€ For Sale
Apartament
  • 281
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Kupoles

📍 Laprake / Prane Kupoles

📐 Sip. 68 m2

💶  55.000 Euro

🧭 Orientim  Jug-Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti relativisht te ri i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje,  Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe  Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ashensori eshte ne projektim per tu vendosur.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.