Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Casa Italia

Laprake, Casa Italia,
Tirane, Albania
57,000€ For Sale
Apartament
  • 93
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 1+1 |Laprake / Prane Casa Italia

📍 Laprake / Mbikalimi Casa Italia

📐 Sip. 65 m2

🧭 Orientim Lindje

💶  57,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati ne perfundim ,  i organizuar ne: Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon i bollshem .

Kompleksi eshte i cilesise me te larte, me termoizolim , izolim akustik mes ambjenteve, i ndertuar me distanca ndermjet objekteve dhe ambjente pushimi dhe 2 kate parkim nentokesor.

Punimet e apartamentit jane kryer nga pronari aktual ku perfshihet tualet me hidrosanitare te markave Geberit dhe Hans Grohe, punime elektrike teper cilesore. Xhamat dhe kornizat jane te personalizuara, me izolim termik kunder lageshtire dhe temperatures, shtrimi dyshemese eshte i perzgjedhur.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Zona ka perspektive te larte dhe po zhvillohet me komplekse te reja dhe infrastrukture moderne.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes