Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Bllokut Gintash

Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca Turdiu,
Tirane, Albania
56,000€ For Sale
Apartament
  • 240
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 71 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LAPRAKE / PRANE GJIMNAZIT “ALEKS BUDA”

📍 Ne Laprake/ Prane gjimnazit “ALEKS BUDA” / Prane Bllokut Gintash

📐 Sip. 71 m2

🧭 Orientim Lindje

💶  56,000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne korridor te bollshem ( modifikuar si ambjent qendrimi ), Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon te bollshem..

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes