Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Bllokut Gintash

Ne Laprake/ Prane gjimnazit “ALEKS BUDA”, Prane Bllokut Gintash,
Tirane, Albania
58,000€ For Sale
Apartament
  • 1239
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LAPRAKE / PRANE GJIMNAZIT “ALEKS BUDA”

📍 Ne Laprake/ Prane gjimnazit “ALEKS BUDA” / Prane Bllokut Gintash

📐 Sip. 66 m2

🧭 Orientim Perendim

💶  58.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati relativisht te ri (2009) me ashensor, i organizuar ne korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Perendim  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.