Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Bar “OSLO”

Rruga Dritan Hoxha, Laprake,
Tirane, Albania
400€ Per Month For Sale
Apartament
  • 1852
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 52.2 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Laprake / Prane Bar “OSLO”

📍   Rr. Dritan Hoxha / Prane Bar “OSLO” / Laprake

📐 Sip. 52.2 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

💶  400 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 6  te nje objekti te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona ka nje kerkese te larte qiramarrje.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.