Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / prane Bankes “Credins”

Rruga Komuna e Parisit, Komuna e Parisit, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
94,500€ For Sale
Apartament
  • 322
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 51 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / prane Bankes “Credins”

📍 Komuna e Parisit / prane Bankes “Credins”

📐 Sip. 51 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶 94.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati relativisht te ri me ashensor , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe pozicionimi i saj ben te mundur aksesimin ne kohe te shpejte te pikave kyce ne Tirane .

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.