Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE RR. KOSOVAREVE / PARKU OLIMPIK

Komuna e Parisit, Parku Olimpik,
Tirane, Albania
183,000€ For Sale
Apartament
  • 294
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70.2 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE RR. KOSOVAREVE / PARKU OLIMPIK

📍 Rr. Kosovareve / Parku Olimpik

📐 Sip. 70.2m2

🧭 Premium Location

💶 183.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 4 banim te nje Objekti me nje cilesi teper te larte ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.