Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / ish Unversiteti “New York”

Komuna e Parisit, Rr.Medar Shtylla,
Tirane, Albania
136,000€ For Sale
Apartament
  • 90
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 1+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / ish Unveristeti “New York”

📍 Rr.Medar Shtylla / ish Unversiteti “New York”

📐Sip. 85 m2

🧭 Orientim Jug

💶  136 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2 banim te nje pallati ne ndertim e siper , i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem Jug jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES