Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Kompleksi “Univers City” / prane “QTU”

Kompleksi "Univers City", prane "QTU", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
48,000€ For Sale
Apartament
  • 67
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Kompleksi “Univers City” / prane “QTU”

📍 Kompleksi “Univers City” / prane “QTU”

📐 Sip. 62 m2

🧭 Orientim Perendim

💶 48.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje prej godinave te Kompleksit dhe organizohet ne: Ambient Ndenje + Kuzhine,  Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona eshte ne zhvillim.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.