Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca Turdiu,
Tirane, Albania
65,500€ For Sale
Apartament
  • 219
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 71 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK  RESIDENCA “TURDIU” / ISH FUSHA AVIACIONIT

📍Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 71 m2

🧭 Orientim Lindje

💶 65.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ,  i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+Kuzhine, 1 Dhome gjumi + Garderobe, 1 Tualet dhe Ballkon i  bollshem.

Ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Cilesi e larte ndertimi me termoizolim, izolim akustik mes ambjenteve, dritare me izolim termik dhe akustik, me ambjente clodhese dhe hapesira te bollshme.

3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve. Kompleksi eshte ne faze ndertimi.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes