Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
58,000€ For Sale
Apartament
  • 565
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 72 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK  RESIDENCA “TURDIU” / ISH FUSHA AVIACIONIT

📍Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 72 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 58 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8  i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon i  bollshem.

Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.Pallati behet i banueshem ne Shtator.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes