Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”, Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”,
Albania
61,000€ For Sale
Apartament
  • 1484
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 77.15 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  RESIDENCA “TURDIU”

📍 Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 77.15m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  61 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem. Apartamenti ndodhet ne objektin me fasade te ventiluar dhe eshte i perfunduar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.