Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Feizi Hizmo / Rezidenca “OASIS”

Ish Fusha e Aviacionit,
Tirane, Albania
67,000€ For Sale
Apartament
  • 283
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 79 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENTE 1+1 NË SHITJE TEK  REZIDENCA “OASIS” / RR. FEIZI HIZMO

📍Rr. Feizi Hizmo/ Rezidenca “OASIS”

📐 Sip. 79 m2

🧭 Orientim Jug Lindje

💶 67 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  i organizuar ne Korridor hyres, Dhome ndenje+Kuzhine, 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Cilesi e larte ndertimi, kompleks i mireorganizuar. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes