Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
51 000 For Sale
Apartament
  • 431
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  Grand Park Residence

📍 Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

📐 Sip. 60 m2

🧭 Orientim Veri Perendim

💶  51 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Korridor, Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Rezidenca perbehet nga 3 godina me 11-10-8 kate, pjesa me e madhe e kompleksit  ka gjelberim dhe hapesira clodhese.

Me dy kate parkim nentokesor, nje kat sherbime.

Me termoizolim, dritare me izolim termik dhe akustik, arredim i brendshem sipas preferencave te pronarit te ardhshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.