Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

"San Pietro Resort", Gjiri Lalzit,
Albania
101,500€ For Sale
Apartament
  • 763
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 83.1 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 ne Shitje tek Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

📍 Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

📐 Sip. 83.1m2

🧭 Orientimi i  favorshem

💶  101.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne kati e 1- i rrethuar me oborr te gjelberuar, i organizuar ne: Dhome Ndenje+Kuzhine, 1 Dhoma Gjumi dhe 1 Tualet .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

San Pietro Resort  ndodhet ne qender te Gjirit prestigjioz Lalzit ne Veri te Durresit me plazhe private dhe te mirembajtur.

Resorti do te ofroje sherbime me 5 yje,duke e bere ate nje nga destinacionet turistike me te deshirueshem ne Mesdheun Lindor.

I gjithe kompleksi ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️  +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.