Loading map...

APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI | NE SHITJE | GJIRI I LALZIT / “VALA MAR RESIDENCE”

Gjiri i Lalezit, "VALA MAR RESIDENCE",
Durres, Albania
158,000€ For Sale
Apartament
  • 633
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI | NE SHITJE | GJIRI I LALZIT / “VALA MAR RESIDENCE”

📍 GJIRI I LALZIT / “VALA MAR RESIDENCE”

📐Sip. 66 m2

🧭 Orientim Lindje-Jug-Perendim

🚘 Post parkimi i perfshire ne Cmim.

 💶 158.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e trete banim ne rrjeshtin e pare te godinave 3-kateshe.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon i bollshem .

Apartamenti shitet i mobiluar me nje standart dhe cilesi teper te larte.

Vala Mar Residences është destinacioni kryesor rekreativ për individët dhe familjet që duan të shijojnë natyrën, si dhe të kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Pjesa rezidenciale e këtij kompleksi përfshin vila dhe apartamente të llojeve të ndryshme, të cilat ndodhen mes gjelbërimit karakteristik të zonës dhe kanë pamje nga bregu i artë i Gjirit të Lalzit.

Vala Mar Residences kombinon përvojën, profesionalizmin dhe metodologjinë e avancuar për të mirën e banorëve të mundshëm, komunitetit lokal dhe Shqipërisë turistike. Komuniteti ofron një sërë shërbimesh, lehtësish dhe alternativa argëtimi që sigurojnë një qëndrim të këndshëm. Vendndodhja dhe zhvillimi i infrastrukturës i jep vlera Vala Mar Residences, duke e bërë atë oazin e qetësisë dhe relaksit pranë detit Adriatik.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No
Built In: 2018
Air Conditioning: Yes
Parking Spaces: 1