Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | DURRES / RRUGA E PLAZHIT / PRANE KAVALISHENCES

Rruga Plazhit, RANE KAVALISHENCES,
Albania
36,000ā‚¬ For Sale
Apartament
  • 320
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 63.3 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | DURRES / RRUGA E PLAZHIT / PRANE KAVALISHENCES

šŸ“RRUGA E PLAZHIT / PRANE KAVALISHENCES

šŸ“Sip. 63.3m2

šŸ§­Ā Orientimi iĀ  favorshem

šŸ’¶36.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim , i organizuar ne: Dhome Ndenje+Kuzhine, Dhome Gjumi , Tualet me dritare si dhe ballkon i bollshem .

Apartamenti ka nje planimetri te rregulltĀ  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajseĀ  gjate gjithe dites.

Zona ka perspektive te larte , apartamenti shitet i mobiluar dhe ka investim te kryer nga vete pronari.

I gjithe kompleksiĀ ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera.Ā 

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

šŸŒĀ https://probroker.al/
ā˜ŽļøĀ Ā +355697001427
šŸ“©Ā [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes