Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Rr Don Bosko, Prane Viva Market,
Tirane, Albania
66,000€ For Sale
Apartament
  • 371
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 1+1|Don Bosko /Prane Viva Market

📍 Rr. Don Bosko/Prane Viva Mareket

📐 Sip. 62 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  66,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ,  i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Zona ka perspektive te larte , apartamenti shitet pjeserisht i  mobiluar dhe ka investim te kryer nga vete pronari.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001430
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes