Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Don Bosko, Viva Market,
Tirane, Albania
69,000€ For Sale
Apartament
  • 355
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 82 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Don Bosko / Prane Viva Market

📍 Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📐 Sip. 82 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  69,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Zona ka perspektive te larte  per shkak te projekteve te reja infrastrukturore dhe arsimore qe po ndertohen, kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2008, ka administrim shume te mire dhe pa ndertime te tjera prane.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes