Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane shkolles ”Vace Zela”

Don Bosko, Prane Shkolles "Vace Zela",
Tirane, Albania
67,000€ For Sale
Apartament
  • 82
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 84 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane shkolles ”Vace Zela”

📍 Ne Don Bosko / Prane Shkolles “Vace Zela”

📐 Sip. 84 m2

🧭 Orientim Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  67.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te (i fundit ) te nje pallati relativisht te ri i viteve 2009 me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Jug  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes