Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane shkolles “Vace Zela”

Rruga Don Bosko, Prane shkolles “Vace Zela”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
69,000€ For Sale
Apartament
  • 842
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane shkolles “Vace Zela”

📍 Rr. Don Bosko / Prane Shkolles “Vace Zela”

📐 Sip. 80 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  69.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te (i fundit) te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.