Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Perballe Vizion Plus

Don Bosko, Perballe Vizion Plus,
Tirane, Albania
49,000€ For Sale
Apartament
  • 250
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 51 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Don Bosko / Perballe Vizion Plus

📍 Rr. Don Bosko / Perballe Vizion Plus

📐 Sip. 51 m2

🧭 Orientim Jug -Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  49 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ( i fundit me cati )  te nje pallati te ri, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES