Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Bulevardi i Ri / Prane Ish Stacionit Te Trenit

Bulevardi i Ri, Ish Stacioni i Trenit,
Tirane, Albania
93,000€ For Sale
Apartament
  • 154
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 73.4 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Bulevardi i Ri  / Prane Ish Stacionit te Trenit

📍 Bulevardi i Ri / Prane Ish Stacionit Te Trenit

📐Sip. 73.4 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶  93,000 Euro

Apartamenti ndodhet  ne katin e 8-te banim te nje pallati ne ndertim e siper, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon .

Kompleksi eshte ne fillim te ndertimeve, i cili po ndertohet me cilesi shume te larte duke filluar nga: fasada e ventiluar, izolimi ndermjet ambjenteve, shtrimi i dyshemese, hidrosanitare etj.

Zona ka perspektive te larte , mundesi shume  e mire per banim dhe investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001430
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: in proces