Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | “Bougainville Bay” / Sarande

Rr. Butrinti, Sarande,
Sarande, Albania
96 000 For Sale
Apartament
  • 2202
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje “Bougainville Bay” / Sarande

📍Rr. Butrinti / Bougainville Bay

📐Sip. 64 m2

🧭 Fushpamje e lire ne Detin  “Jon”

💶96 000 Euro

Bougainville Bay është i pozicionuar në qytetin e Sarandës në bregdetin e mrekullueshëm Jon, në një nga gjiret më mahnitëse të Rivierës Shqiptare.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome ndenje Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Vendodhja e Apartamentit perben avantazh dhe mund te konsiderohet padyshim nje mundesi e mire Investimi .

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES