Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | 21 Dhjetori / Rr. Ndre Mjeda

21 Dhjetori,
Albania
62,000€ For Sale
Apartament
  • 422
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 69 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek 21 Dhjetori / Rr.Ndre Mjeda

📍Rr. Ndre Mjeda /  21 Dhjetori / Mbrapa Kompleksit Star

📐 Sip. 68,5m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 62 00 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla silikat, i organizuar ne Korridor, Dhome ndenje +  Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Eshte totalisht i investuar me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, kuzhine cilesore, parket, dhe i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No
Air Conditioning: Yes