Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shijte | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca Turdiu

Ish fusha aviacionit / Rezidenca Turdiu, Ish fusha aviacionit / Rezidenca Turdiu,
Albania
59,000€ For Sale
Apartament
  • 992
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 74.6 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  RESIDENCA “TURDIU”

📍 Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 74.6m2

🧭 Orientim Lindje

💶 59 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me orientim shume te favorshem, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem. Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Mundesi shume e mire banimi gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.