Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Zogu i Zi / Rezidenca “Foleja e Gjelber”

Zogu i Zi, Foleja e Gjelber,
Tirane, Albania
350€ per month For Rent
Apartament
  • 477
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 74 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Zogu i Zi / Rezidenca “Foleja e Gjelber”

📍  Zogu i Zi

📐 Sip. 74 m2

🧭  Orientimi Veri Lindje

💶  350 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ,te nje rezidence te re ekskluzive  ,i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , Dhome Gjumi , Tualet dhe  Ballkon.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar , arredim dhe mobilim modern, i pabanuar me pare.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.