Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek “Usluga” / Ish-Stacioni i Trenit

Tek “Usluga”, Ish-Stacioni i Trenit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
113,000€ For Sale
Apartament
  • 662
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1  Ne Shitje  Tek “Usluga” / Ish-Stacioni i Trenit

📍 Kompleksi “Usluga” / Ish-Stacioni i Trenit

📐  Sip. 70m2

🧭 Orientim Lindje

💶 113,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 9-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor ,pjese e nje kompleksi te mireadministruar.

Apartamenti organizohet në : Dhomë Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkone te bollshem.

Eshte restauruar dhe mobiluar se fundmi me standarde moderne dhe shume cilesore.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport. Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.