Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek “JOY Residence” / Prane TEG

Prane TEG, “JOY Residence”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
285,000€ For Rent
Apartament
  • 782
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 95 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje  tek “JOY” Residence/Prane TEG

📍 Prane Teg / “JOY ” Residence

📐 Sip.95 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

🚗  Poste parkimi te përfshirë

💶 285 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje prej komplekseve me te mira, ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses ne qendra tregtare, parqe, shkolla dhe transport. Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Apartamenti eshte i organizuar në Dhomë Ndenje të bollshme + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualete dhe Ballkon.

Ka një organizim shumë të mirë të ambjenteve, gjithashtu orientim të favorshëm me shumë dritë.

Apartamenti eshte mobiluar se fundmi me standarde moderne dhe shume cilesore.
Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit.

_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.