Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Tek “Abasador 3″/ Prane Stadiumit Air Albania

"Ambasador 3, Prane Stadiumit Air Albania,
Tirane, Albania
950€ per month For Rent
Apartament
  • 123
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Apartament  Me Qira 1+1 tek “Ambasador 3″/Prane Stadiumit Air Albania

📍  Prane Stadiumit Air Albania/Ambasador 3

📐  Sip.78 m2

🧭  Orientim i favorshem

🚗   1 post parkimi i përfshirë

💶  950 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin  e 11-te banimi  te nje pallati te ri, i organizuar ne: Dhomë Ndenje+ Kuzhine , Dhome Gjumi+Garderobe, Tualet dhe Ballkon me fushpamje te lire.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira, arredim bashkohore, akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Objekti Ambasador 3 ofron vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, ndricim natyral, jetese ne komunitet te perzgjedhur, 4 ashensore inteligjent dhe 4 kate parkim.

——————————-

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001430
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.