Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

Rruga Sali Butka,
Albania
420€ per month For Rent
Apartament
  • 1185
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

📍Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

📐 Sip. 70 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

🚗 Post Parkimi i perfshire

💶  420 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim, te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar, pjese e nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999

📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.